PRZEPROWADZKI

PRYWATNE I FIRMOWE

ZADZWOŃ DO NAS
726 471 157

TWÓJ SPOKÓJ I WYGODA

NASZA SATYSFAKCJA

Kompleksowe podejście do przeprowadzek prywatnych (domu, mieszkania), przeprowadzek biur i firm sprawia, że nasza firma przeprowadzkowa jest doceniana na rynku. Duże doświadczenie oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że wybór naszych usług jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów ceniących sobie wygodę i spokój. Działamy głównie w województwie łódzkim,  ale swoje usługi wykonujemy już na terenie całego kraju. Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie. To Państwo określają zakres naszej pracy, zaś my dopasowujemy najlepsze metody i techniki tak https://oldhavanaeats.com/
, aby Państwa mienie dotarło bezpiecznie z punktu A do punktu B.

OFERUJEMY

 • Przeprowadzki mieszkań, domów, rezydencji, biur, firm, restauracji bez względu na odległość

 • Bezpłatną wycenę i fachowe doradztwo handlowca

 • Sprzedaż pudełek kartonowych

 • Pakowanie i zabezpieczenie mienia

 • Odbiór mebli i sprzętów RTV i AGD ze sklepów

 • Załadunek, rozładunek i rozpakowanie mienia w miejscu docelowym

 • Transport nietypowych i bardzo ciężkich przedmiotów

 • Ewentualny montaż i demontaż mebli

 • Gwarancje dostawy w uzgodnionym czasie

 • Spokój i wygodę

 • Sprzątanie powierzchni opuszczanej

 • Utylizacje mebli, utylizacja lodówek. pralek i sprzętu RTV i AGD

 • Magazynowanie mienia – Dysponujemy możliwością czasowego magazynowania transportowanego przez nas mienia, w zależności od okoliczności i potrzeb Klienta.

 • Pudełka kartonowe do przeprowadzekKlientom udostępniamy także element niezbędny przy każdej przeprowadzce – kartony. Są to pojemne pudła z tektury o różnych wymiarach.

NAJTAŃSZA PRZEPROWADZKA

Dostarczamy samochód z kierowcą, który pomoże załadować i zabezpieczyć na czas transportu mienie.

TANIA PRZEPROWADZKA

Najczęściej wybierana opcja, z uwagi na niewielki udział klienta w procesie z jednoczesnym uwzględnieniem rozsądnej ceny. W ramach tego pakietu dostarczamy klientowi niezbędne materiały do pakowania, takie jak kartony czy taśmy. Klient samodzielnie pakuje drobne mienie, natomiast nasza ekipa zajmuje się zabezpieczeniem mebli. Po zakończeniu pakowania wszystkimi etapami zajmuje się już specjalnie wyszkolona grupa pracowników – najpierw załadowuje towar, następnie go transportuje, a potem rozładowuje i ustawia we wskazanym przez klienta miejscu.
Home remodeling projects can be expensive, but they can also add significant value to your property. Check out https://www.sellhouse-asis.com/arkansas/sell-my-house-as-is-texarkana-ar/ for advice on how to choose the right renovation projects to maximize your home’s resale value

PRZEPROWADZKA KOMPLEKSOWA

Przeszkolona ekipa zajmuje się przeprowadzką od A do Z: poczynając od pakowania, przez załadunek i transport, aż po wypakowanie. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne umiejętności dotyczące pakowania nawet trudnych materiałów: szkła, bibelotów czy rodzinnych pamiątek – co gwarantuje, że towar zostanie należycie zabezpieczony na czas transportu. A klient w tym czasie może zająć się innymi ważnymi sprawami, o nic się nie martwiąc.
Explore the benefits of selling your property for cash by visiting https://www.cash-buyers.net/colorado/.

JAKI JEST KOSZT PRZEPROWADZKI?

OD CZEGO ZALEŻY CENA?

Każda przeprowadzka, transport  i zależy od wielu czynników, takich jak: odległości między lokalizacjami; piętra, z których znosimy, i na które wnosimy; ilości mebli oraz bagażu; wagi towaru. Szczegółową wycenę otrzymacie Państwo poprzez nasz formularz wyceny transportu.

WYCEŃ TRANSPORT